Szukasz reklamy? ZnajdźReklamę.pl!

Jak to mówią: „Reklama dźwignią handlu”. Skrojona na miarę kampania pomaga znaleźć nowych klientów oraz zapobiega zapominaniu o naszej marce. Portal ZnajdzReklame.pl pomógł już ponad 700 klientom z całego kraju przeprowadzić kampanie reklamową z sukcesem.

Reklamuj się lokalnie lub na terenie całego kraju

W ofercie  ZnajdzReklame.pl jest ponad 30 tysięcy powierzchni reklamowych w 500 miastach w Polsce. Niezależnie czy potrzebujesz reklamy o zasięgu jednego miasta, województwa czy kraju. W ich ofercie znajdziesz pełen pakiet reklamy zewnętrznej (outdoorowej): od niewielkich rozmiarów reklam w komunikacji miejskiej, czy na paczkomatach, przez średnie citylighty, aż po bilbordy, telebimy i wielkie formaty. Kompleksowa obsługa na każdym etapie: projektu, wydruku, montażu i wynajmu zaoszczędzi czas i nerwy.

Złap klienta w sieci – ZnajdzReklame.pl

Rok 2020 nauczył nas, że miasto może zwolnić, a całe życie może dziać się w Internecie, dlatego nie ma co ograniczać się tylko do reklamy zewnętrznej. ZnajdzReklame.pl oferuje pomoc podczas projektowania skutecznej kampanii w Internecie. Pomogą zbudować reklamę na wszystkie najpopularniejsze serwisy społecznościowe tj. Facebook Ads, Google Ads,  Instagram Ads, YouTube Ads. Taka reklama zapewni natychmiastowe efekty, już w kilka minut po starcie. W jednym ze swoich case study firma ZnajdzReklame.pl chwali się tym, jak pomogła swojemu klientowi z branży gastronomicznej. Już po pierwszym dniu kampanii na Facebooku otrzymał 39 zamówień dla swojego lokalu. Wszystko to z budżetem na reklamę równym 350zł.

Nie ważne więc czy jesteś małą rodzinną firmą, czy światową marką. Znajdziesz reklamę.

Szyte na miarę – reklama w Internecie ze ZnajdzReklame.pl

Dopiero zaczynasz działać w Internecie? Potrzebujesz remarketingu? Portal ZnajdzReklame.pl przygotuje specjalny pakiet webstarter: nową działającą profesjonalnie stronę internetową, konfigurację konta reklamowego, gotową strategię reklamy online oraz skonfigurowane narzędzie analizujące ruch na stronie. Efekty zaskoczą Cię już po 5 dniach.

Bilbord na własność? Nowe możliwości ze ZnajdzReklame.pl

Marzy Ci się niezależność? Masz dość wynajmu powierzchni reklamowych? Jeśli chcesz reklamować się na własnym terenie, lub w wymarzonej lokalizacji w, której jeszcze żadnego nośnika nie ma ZnajdzReklame.pl zaprojektuje, zbuduje i zamontuje nowy nośnik reklamy zewnętrznej specjalnie dla Ciebie.

Ratunek dla agencji – współpraca z zespołem Znajdzreklame.pl

Jesteś agencją zmęczoną ciągłym kontaktem z mnóstwem podwykonawców i firm? Zmęczyły Cię godziny spędzone na szukaniu odpowiednich lokalizacji? ZnajdzReklame.pl wspiera agencję w tworzeniu kampanii OOH. Zajmie się wszystkimi kwestiami, związanymi z  prowadzeniem kampanii outdoorowej. Ty natomiast uzyskasz jedną dedykowana osobę do kontaktu w tych wszystkich sprawach. I gotowe, czas się reklamować!